Tulevat tapahtumat
Muistikuvia
img_1182 dsc03413
© 2022

Yhteystiedot

Vaasan Siniset Partiopojat

    LPKJ Arto Lehtineva 044 4808222 arto.lehtineva(ät)evl.fi
    ALPKJ Tomi Hakkarainen 044 4808243 tomi.hakkarainen(ät)evl.fi
    Sihteeri Jussi Hamunen   jussi.hamunen(ät)netikka.fi
    Kalusto Arto Lehtineva 044 4808222 arto.lehtineva(ät)evl.fi
    Ryhmät Tomi Hakkarainen 044 4808243 tomi.hakkarainen(ät)evl.fi

Vaasan Siniset Partiotytöt

    LPKJ Pauliina Rautakorpi   pauliina.rautakorpi(ät)gmail.com
    ALPKJ Jessica Passi   jessica.passi(ät)hotmail.com
    Sihteeri Jessica Passi   jessica.passi(ät)hotmail.com
    Ryhmät Tiina Lyra   tiina.lyra(ät)partio.fi

LPKJ: lippukunnanjohtaja, ALPKJ: apulaislippukunnanjohtaja. Sähköpostiosoitteissa ”(ät)” korvataan @-merkillä.