Tulevat tapahtumat
Muistikuvia
cimg1608.jpg jau-175
© 2018

Yhteystiedot

Vaasan Siniset Partiopojat

    LPKJ Arto Lehtineva 044 4808222 arto.lehtineva(ät)evl.fi
    ALPKJ Susanna Salminen 045 1254115 susanna.sal(ät)hotmail.com
    Sihteeri Jussi Hamunen 050 5358598 jussi.hamunen(ät)netikka.fi
    Kalusto Joel Palmu 0400 832507 joelpalmu(ät)gmail.com

Sudenpennut

    Leopardi Tomi Hakkarainen 044 4808243 tomi.hakkarainen(ät)evl.fi

Seikkailijat

    Hirvi Arto Lehtineva 044 4808222 arto.lehtineva(ät)evl.fi
           

Perhepartio

      Kirsi Perjus-Pukkila   kirsiulrika(ät)gmail.com
      Arto Lehtineva 044 4808222 arto.lehtineva(ät)evl.fi

Vaasan Siniset Partiotytöt

    LPKJ Pauliina Rautakorpi (yhteydenotot sähköpostitse) pauliina.rautakorpi(ät)gmail.com
    ALPKJ Jessica Passi 050 4355166 jessica.passi(ät)hotmail.com
    Sihteeri Jessica Passi 050 4355166 jessica.passi(ät)hotmail.com

Sudenpennut ja seikkailijat

    Mörrit ja Helmipöllöt Henna Mäkiluoma 040 4814198  

Tarpojat

    Dodo Iina Malmi 045 8668633  

Sivut ja ylläpito

    Nettivastaava Jussi Hamunen 050 5358598 webm(ät)vaasans...fi
           

LPKJ: lippukunnanjohtaja, ALPKJ: apulaislippukunnanjohtaja. Sähköpostiosoitteissa ”(ät)” korvataan @-merkillä.