Tulevat tapahtumat
Muistikuvia
img_0108 dsc02915
© 2020

Yhteystiedot

Vaasan Siniset Partiopojat

    LPKJ Arto Lehtineva 044 4808222 arto.lehtineva(ät)evl.fi
    ALPKJ Jussi Hamunen 050 5358598 jussi.hamunen(ät)netikka.fi
    Sihteeri Jussi Hamunen    
    Kalusto Arto Lehtineva 044 4808222 arto.lehtineva(ät)evl.fi

Sudenpennut

    Leopardi Tomi Hakkarainen 044 4808243 tomi.hakkarainen(ät)evl.fi

Seikkailijat

    Hirvi Arto Lehtineva 044 4808222 arto.lehtineva(ät)evl.fi
           

Perhepartio

      Kirsi Perjus-Pukkila   kirsiulrika(ät)gmail.com
      Arto Lehtineva 044 4808222 arto.lehtineva(ät)evl.fi

Vaasan Siniset Partiotytöt

    LPKJ Pauliina Rautakorpi   pauliina.rautakorpi(ät)gmail.com
    ALPKJ Jessica Passi   jessica.passi(ät)hotmail.com
    Sihteeri Jessica Passi   jessica.passi(ät)hotmail.com

Sudenpennut

    Mörrit Kirsi Perjus-Pukkila   kirsiulrika(ät)gmail.com

Seikkailijat

    Helmipöllöt Tiina Lyra   tiina.lyra(ät)gmail.com
      Marie Kultavirta    
      Mira Viitanen    

Sivut ja ylläpito

    Nettivastaava Jussi Hamunen 050 5358598 webm(ät)vaasans...fi
           

LPKJ: lippukunnanjohtaja, ALPKJ: apulaislippukunnanjohtaja. Sähköpostiosoitteissa ”(ät)” korvataan @-merkillä.